Sağlıklı Şifacılık Ruhsal Alanı

Sitemiz Güneş Nizamıyla birlikte çalışan bir Klinik, Koordinasyon Merkezi, Şifahane, Eczane, Kütüphane, Danışma, Kafeterya, Eğitim Merkezi ve Derslikler gibi alt birimler içerek bir Manevi (Eterik, Astral, Mental, Ruhsal, Bütüncül) bir alana da kapı açmaktadır.

Toplumsal Alanda Şifa ve yapmaya niyetli herkes şöyle veya böyle Güneş Nizamına bağlıdır.

Yazılarımızın hepsinde hem genel teknik şifacılık, hem de içeriklerinin konusuyla ilgili olarak bütünün hayrına geliştirilmiş şifa enerji ve prosedürleri yüklüdür.

Eczane bölümünden eterik ilaçlar verilebilmektedir. Özellikle antidepresan bırakırken psikolojik destek arayanlar için enerjetik ilaçlarımız var. Derdinizi sitemize anlatabilirsiniz.

Yazılarımızı okurken veya okuduktan sonra istediğiniz zaman uzanabilir veya meditasyon yaparak ihtiyaç duyduğunuz şifa çalışmalarını alabilirsiniz.

Hür iradenize müdahale, yüzleşilmeyen derin travma, implant-çip yerleştirme, kara büyü gibi acil yardım gereken konularda inisiyatif kullanabiliriz.

Sağlıklı Şifacılık manevi alanının hizmetlerinde Bütüncül AuRaMa Kundalini Şifa Sistemi yatmaktadır. Genetik, Astroloji, Cinsellik, Aile, Kişilik-Karakter, Çakralar, Travmalar ve Geçmiş Yaşamlar gibi konularda Bütüncül arınma, sağaltım, dönüşüm, gelişim ve onarım yapan AuRaMa Kundalini Şifa Sistemine uyumlanmak ücretsizdir ve başlangıçta özşifa yeteneğinizin açılımıyla birlikte 7 kademe uyumlaması vardır.

– BM Raphael ve Ömer Melih Aksoy

Reklamlar